//

امداد خودرو

امداد خودرو مشتریان محترم ، مرکز امداد دیارخودرو و بایک ایرانیان باهمکاری کانون جهانگردی و اتومبیل رانی آمادگی ارائه خدمات امداد و حمل درتمامی ساعات شبانه روز را دارد . درصورت نیاز به خدمات امداد خودرو کافیست باشماره تلفن 49713- 021 درساعات اداری و شماره 09912701874 به صورت شبانه روزی تماس حاصل فرمائید .
توجه :لازم به ذکراست درصورتیکه خودرو دردوره گارانتی باشد هزینه های پرداختی به امداد گر با ارائه مدارک ( فاکتور رسمی کانون جهانگردی ) به هریک از نمایندگی ها و پس ازتاً ئیدیه واحد گارانتی شرکت قابل عودت می باشد .

هزینه ایاب و ذهاب امدادی در محل: در کیلومتر اول 70 هزار تومان و بعد از آن هر کیلومتر 3500 تومان می باشد. به موارد ذکر شده 9% مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.
امداد خودرو کانون جهانگردی اولین و قدیمی ترین امداد خودرو کشور(سال تاسیس 1314 شماره ثبت 4) و دارای نمایندگی های استانی و مراکز پیام شبانه روزی در سراسر کشور می باشد. در حال حاضر این امداد خودرو دارای بیش از 800 دستگاه خودروی امدادی(سبک و سنگین) و تحت پوشش بودن بیش از 20 شرکت امدادی در سراسر کشور می باشد. امداد خودرو کانون جهانگردی تنها امداد خودروی دارنده ی مجوز بی سیم در 20 استان کشور می باشد.

آدرس وب سایت کانون جهانگردی :
www.emdadkanoon.ir , www.taci.ir
هزینه خدمات امدادی توسط کانون جهانگردی:
https://emdad.taci.ir/Emdadkhodro.asp?idn=31
هزینه حمل امدادی توسط کانون جهانگردی:
https://emdad.taci.ir/Emdadkhodro.asp?idn=30