//

درباره ما

سوابق
شرکت نیرو خودرو آسیا، مجری فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت سازه های خودرو دیار بوده و از سال 1384 فعالیت خود را با پشتیبانی از نخستین محصول شرکت سازه های خودرو دیار با نام تجاری وانت تک کابین "دییر Deer" آغاز نموده است. با توجه به روند توسعه فعالیتهای شرکت سازه های خودرو دیار در زمینه تولید و واردات محصولات دیگری همچون وینگل 3 و 5 تک کابین و دو کابین، سواری هاچ بک و صندوقدار سابرینا و مینی شاسی هاوال M4 و شاسی بلند هاوال H6 ، مسئولیت فروش و خدمات پس از فروش این محصولات نیز در دستور کار شرکت نیروخودروآسیا قرار گرفت.شرکت نیرو خودروآسیا با استفاده از نیروهای مجرب و دوره دیده در شرکت گریت وال و شرکت بایک کشور چین ، تمامی دانش فنی فروش و خدمات پس از فروش برای کلیه محصولات شرکت سازه های خودرودیار را در اختیار دارد. این شرکت با تعداد 5 نمایندگی کار خود را آغاز نمود و هم اکنون شبکه عاملیتهای فروش و خدمات پس از فروش خود را تا حدود 40 نمایندگی در کل کشور گسترش داده است .

شراکت با موسسه اعتباری کوثر
شرکت سازه های خودرو دیار در بهمن 1390 اقدام به مشارکت 40 درصدی با موسسه اعتباری کوثر نموده است .این همکاری باعث افزایش ظرفیت تولید و تنوع محصول و اجرای پروژه های شرکت سازه های خودرو دیار و در نتیجه حمایت از کار و سرمایه ایرانی و رونق اقتصادی منطقه صنعتی گلپایگان گردیده است .

راه اندازی خط تولید محصول جدید شرکت سازه های خودرو دیار
با توافق شرکت سازه های خودرو دیار و شرکت گریت وال موتور (اولین تولید کننده خودرو پیکاپ در چین )،امتیاز تولید وانت با نام تجاری وینگل بصورت تک کابین و دو کابین 3 و 5 به این شرکت واگذار گردید و مقرر گردید تا سالیانه 50000 دستگاه از این محصولات توسط شرکت سازه های خودرو دیار در ایران تولید گردد .این محصول دارای استاندارد آلایندگی یورو 4 بوده و به دلیل کیفیت بالا و امکانات ، تجهیزات و قیمت مناسب توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب نماید . در ادامه روند توسعه فعالیتهای شرکت خط تولید سواری سابرینا و شاسی بلند هاوال M4 نیز در محل کارخانه راه اندازی گردید.

پروانه های اخذ شده شرکت سازه های خودرو دیار
پروانه بهره برداری تولید قطعات پرسی بدنه خودرو در سال 1382 از سازمان صنایع ومعادن استان اصفهان
جواز تاسیس تولید خودرو وانت و سواری کار به شماره 5025020 به تاریخ 18/03/1383 از وزارت صنعت ومعدن وتجارت
پروانه بهره برداری تولید وانت بار به صورتCKD در تاریخ 1386/02/17 از وزارت صنعت معدن تجارت

  • شرکت نیرو خودرو آسیا در راستای ارائه ویژه خدمات پس از فروش به متقاضیان و مالکین خود در طی سال سرویس های مختلفی را ارائه می دهد.

این سرویس ها عبارتند از :

1- طرح سرویس های دوره ای منظم.
2- کنترل عملکرد موتور توسط دستگاه عیب یاب در سرویس های دوره ای.
3- طرح بازدید از تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی در سرویسهای دوره ای .
4- طرح خدمات فصلی
5- مشاوره و امداد تلفنی
توجه : طرح ارائه ویژه خدمات پس از فروش تا پایان مدت گارانتی در 5 دوره متوالی رایگان می باشد.